Operator depozit electronice în Olanda – 1700€

Candidatul Ideal

SBA Flex recrutează și angajează lucratori pentru Syncreon, o companie internațională ce oferă servicii logistice în domeniu electronicii de larg consum (laptopuri, tablete, telefoane și ceasuri inteligente etc.). Experiența de lucru nu este necesară, singura condiție este cunoașterea limbii engleze la nivel mediu spre avansat.

Dacă ai o rudă sau un prieten interesat de acest loc de muncă, la noi exista posibilitatea să lucrați împreună!

Descrierea jobului

Activitatea se desfașoară într-un depozit modern și constă în pregătirea comenzilor pentru expedierea către clienți, respectiv: colectarea produselor, ambalare și etichetare, încarcare și descărcare.

Ofertă:

– Contract de munca olandez (cu 40 ore garantate, venit garantat de stat in baza legii)
– Rambursarea sumei de 150€ din costul de transport dupa 160 ore lucrate, pentru cei ce incep pana pe data de 14 octombrie
– Salariu brut 11,24 €/oră + sporuri pentru ore suplimentare sau lucrul in ture
– Plata saptamanala a salariului (intr-un cont bancar)
– Zile de concediu de odihna si bani de vacanta (aprox. 20% din venitul realizat pe orele normale lucrate)
– Cazare (in schimbul unei chirii saptamanale)
– Asigurare medicala obligatorie (contra cost)
– Suport administrativ
– Aplicatie (cu cont personal) pentru semnarea digitala a actelor de angajare si gestionarea tuturor documentelor legate de relatia de munca

Candidatul pe care il căutăm:

– vorbește și scrie în limba engleză la nivel mediu-avansat;
– nu are antecedente penale (se solicită cazier judiciar);
– demonstrează atenție la detalii și precizie în efectuarea sarcinilor de lucru.

Dacă sunteți interesați vă rugăm să vă depuneți CV-ul în cadrul anunțului original:

ATENȚIE! EURO-JOB.RO NU ESTE FIRMA ANGAJATOARE ȘI NICI NU ARE O RELAȚIE DE PARTENERIAT CU ACEASTA, ASTFEL CĂ NU ÎȘI ASUMĂ RESPONSABILITATEA FAȚĂ DE INFORMAȚIILE TRANSMISE!

5 comentarii

  1. Bna suntem cuplu si vrem un loc de munca cum arfi acest job etichetare înpachetare detin si permis de conducere avem si bsn eu si sotia mea dar nu stim engleza va multumim peru ințelegere

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *