Ofertă de muncă ca montator mobilă – Unterensigen, Germania – 2700-3000€

Firma Florea Dienstleistung, cu sediul în Unterensigen, lângă Stuttgart, activează în montarea de mobilă și a pereților din profile. Este o companie de dimensiuni medii, administrată de familie, cu succes și în creștere dinamică. Aceasta urmărește să angajeaze persoane pentru funcția de – montator mobilă principal.

Pentru acest post, reprezintă un avantaj este cunoasterea limbii germane și este obligatoriu să dețineți carnet de conducere. Se lucreaza în parteneriat cu firma germana Möbel Rieger și este necesară experiența în domeniul bucătăriilor.

La angajare se va da proba de lucru.

Responsabilități :

  •       Încărcarea vehiculului
  •       Asamblarea profesională a mobilierului la client
  •       Returul la depozit a materialului de ambalare / eliminarea
  •       Cu munca dvs. vă asigurați că clienții noștri sunt complet mulțumiți după asamblarea mobilierului și că sunt distribuite referințe pozitive

Cerințe :

  • Aveți abilități manuale
  • Aveți un mod de lucru fiabil și independent
  • Aveți flexibilitatea și rezistența fizică necesare
  • Vă place să lucrați în echipă și să faceți diferența împreună
  • Aveți nevoie de un permis de conducere valabil clasa B sau C

Beneficii :

– contract de muncă pe perioadă nedeterminată

– salariul brut 3000 euro

– asigurarea cazării

– concediu de odihnă și toate drepturile conform legislației germaneasigurăm școlarizare

Oferim:

• angajare cu normă întreagă cu remunerare bazată pe performanță

• o flotă modernă de vehicule și instrumente de înaltă calitate

• haine de lucru de înaltă calitate și gratuite

• educație și formare profesională periodică

• O slujbă interesantă și provocatoare în cadrul unei echipe angajate într-o atmosferă de lucru foarte plăcută

• șansa de a-ți contribui punctele forte și de a te dezvolta personal și profesional

Număr de telefon: 072 464 0104 / 004915758516622

Acest anunț a fost preluat în integralitate de pe olx.

Vezi anunțul orginial aici:

ATENȚIE! EURO-JOB.RO NU ESTE FIRMA ANGAJATOARE ȘI NICI NU ARE O RELAȚIE DE PARTENERIAT CU ACEASTA, ASTFEL CĂ NU ÎȘI ASUMĂ RESPONSABILITATEA FAȚĂ DE INFORMAȚIILE TRANSMISE!

8 comentarii

  1. Mă interesează oferta de munca.ca montator de mobila am permis de conducere categoria BC dar nu cunosc limba germană. Dacă momentan mă încadrează pt ofertă.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *